Sieradzka 11 i Polna 5, 98-260 Burzenin

„Jesień u fryzjera”

„Jesień u fryzjera” to temat przedstawienia przygotowanego przez  klasę 2a wraz z wychowawczynią R.Tomaszewską dla młodszych kolegów ze szkoły i przedszkola. Jest to temat realizowany w ramach III modułu Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego ”Z kulturą m do twarzy’. Jesienna bajka miała na celu uwrażliwienie dzieci na problemy zwierząt podczas zimy, pozwoliła  rozbudzić empatię do leśnych mieszkańców. Wcielenie się w rolę poszczególnych zwierząt dzieci mogły poznać problem ze zdobywaniem pożywienia, znalezieniem miejscem na przetrwanie niskich temperatur. Tematyka zwierząt jest bardzo bliska dzieciom, więc z zainteresowaniem śledziły losy leśnych bohaterów. Oprócz tego mali miłośnicy przyrody mogli posłuchać odgłosów lasu oraz posłuchać jesiennych piosenek.

 

Super User