Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

ZS BURZENIN

2014 02 16 20 06 06Nasza szkoła jest beneficjentem projektu "Moja wymarzona pracownia".

Celem konkursu „Moja wymarzona ekopracownia” jest stworzenie projektu polegającego na zaplanowaniu i utworzeniu szkolnej pracowni wraz z programem edukacyjnym, opartym na jej wykorzystaniu. Uzyskane środki pozwalają na wyposażenie klasopracowni w nowe meble, nowoczesny sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne. Dzięki temu można lepiej prowadzić eksperymenty ekolo­giczno – przyrodnicze w małych grupach lub indywidualnie. Nauka w nowej pracowni sprzyja rozwojowi młodych talentów, przyczynia się do wzrostu zainteresowania przyrodą i inspiruje dzieci do podejmowania działań na rzecz środowiska przyrodniczego.

Dzięki projektowi pracownia przyrodnicza w naszej szkole wzbogaciła się m.in. o: nowy sprzęt multimedialny, meble, rzutnik do foliogramów, model człowieka, plansze dydaktyczne, dwie walizki ekobadacza, szkielet człowieka, model żaby, puzzle i wiele innych.

admin.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.