Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

ZS BURZENIN

images28 października odbył się w naszej szkole Wojewódzki Konkurs Wiedzy HIV/AIDS „Włączmy się do wspólnego działania- Razem przeciw Aids.”Udział wzięło 22 uczniów z klas siódmych i ósmych, którzy rozwiązywali test wiedzowy. Organizatorem konkursu jest Łódzki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele :p.Urszula Dzikowicz i p.Anna Majda. Zwycięzcami konkursu w szkole zostali Adam Wdówik i Kamil Dzimiński z klasy 8b.To oni będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim 29 listopada 2019r.w Łodzi. Życzymy powodzenia.

pobrane 58 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty astronomiczne dla uczniów z klas 7-8.Gościem specjalnym był p. Daniel Stasiak-współpracujący z kołem astronomicznym wielki pasjonat astronomii i właściciel mobilnego planetarium.

Czytaj więcej...

pobrane 450 rocznica lądowania na Księżycu
20 lipca 1969r o godz. 20:17:40 nastąpiło pierwsze lądowanie człowieka na Srebrnym Globie. Misja o nazwie Apollo 11 z udziałem Neila Armstronga, Edwina ,,Buzz’’ Aldrina i Michaela Collinsa rozpoczęła się 16 lipca 1969r.Neil Armstrong jako pierwszy człowiek postawił stopę na Księżycu. Był to ,,mały krok dla człowieka, ale ogromny skok dla ludzkości”

Czytaj więcej...

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.