Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły Czas do szkoły

ZS BURZENIN

zdjecie1

W soboty 7 i 14 grudnia 2019 r., w godzinach 8.00 – 18.00 dwudziestu uczniów Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna Dłoń” ze Szkoły Podstawowej im. ks. kan. Baltazara Pstrokońskiego w Burzeninie przy ul. Polnej 5, jak co roku, zorganizowali akcję pakowania zakupów klientom sklepu Tom Kor w Burzeninie.

 „Dobre duszki” zebrały w tejże akcji 2780 zł. Gdyby nie hojność klientów sklepu, pomoc rodziców, którzy musieli przywieźć i odebrać swoje dzieci oraz dobre serce kierownika i pracowników marketu Tom Kor w Burzeninie, nie udałoby się nam zorganizować takiego przedsięwzięcia.

            Serdecznie dziękujemy Pani Kierownik oraz pracownikom sklepu Tom Kor  w Burzeninie za wyrażenie zgody na zorganizowanie akcji a paniom kasjerkom i ekspedientkom za dobre serce, przyjazne słowo i uśmiech dla małych początkujących wolontariuszy. A podsumowaniem naszych podziękowań niech będą słowa, że „dobro powraca ! ”

            Opiekunkami i koordynatorkami tej akcji były wolontariuszki - panie Sylwia Sobańda   i Ewelina Pawlik, nauczycielki w tejże szkole.

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.